Рентген детектори TAIHО X-RAY нового покоління

Рентген детектори TAIHО X-RAY нового покоління

Рентген детектори TAIHО X-RAY нового покоління

Рентген детектори TAIHO X-RAY – пристрої спеціальної конструкції для контролю якості продукції, які мають високу роздільну здатність та ефективно виявляють сторонні домішки у продуктах харчування та сільгосппродукції. Рентгендетектор TAIHО виявляє такі домішки, як метали та неметалеві включення (скло, гума, каміння, пластик, кераміка, пісок, кістки, черепашки тощо). Також є функція виявлення дефекту, наприклад, для виявлення порожнин, створених паразитами і т.п.

Особливо ефективне встановлення рентгендетектора TAIHО в технологічній лінії перед відпуском готової продукції клієнтам, що виключає відвантаження продукції зі сторонніми домішками або предметами, які можуть становити небезпеку для споживачів.

Рентген детектори TAIHO X-RAY поставляються у двох версіях залежно від продукту, що інспектується:

  1. Для сортування зернових, бобових та інших культур, а також горіхів насипом.
  2. Для контролю якості запакованих продуктів у коробку, мішок, пляшку та інші види упаковок.

Переваги та технічне оновлення рентгендетектора TAIHO нового покоління:

 

  • Новий рентгендетектор (X-RAY) TAIHO виконаний у вигляді єдиної цілої машини, це зручніше для інсталяції обладнання.
  • Оновлено  механізм подачі продукту і використовується більш міцний і з більшим діаметром вал, щоб уникнути збою в подачі продукту, збільшено термін служби механізму подачі і спрощено технічне обслуговування.
  • Функція дистанційного керування високошвидкісним інтернетом 4G або WLAN, «Локальний вхід» і «Віддалений вхід» дозволяють операторам рентгендетектора та інженерам TAIHO отримати доступ до машини в будь-який час і в будь-якому місці. Також передбачено онлайн-віддалене онлайн оновлення програмного забезпечення.
  • Новий оновлений алгоритм та операційна система роблять рентгендетектор розумнішим і стабільнішим у виявленні.
  • Нова конструкція захисту забезпечує кращий захист від рентгенівського випромінювання, запобігає попаданню пилу та бризок води.
  • Отримано європейський сертифікат якості.