О нас

ТОВ "Імекс Груп Сервіс" було засновано у 2010 році. За короткий час ми зарекомендували себе надійним партнером для наших Шановних клієнтів та постачальником високоякісних фільтрувальних матеріалів та обладнання для різних галузей промисловості. Дозвольте представити Вам продукцію наших партнерів:

Valmet Technologies Inc. (раніше Tamfelt, METSO Fabrics) – найбільший виробник високоякісних фільтрувальних тканин, а також готових виробів для фільтрації різних рідин та газів (фільтрувальні та підкладочні серветки для камерних та камерно-мембранних фільтр-пресів, стрічок для стрічкових, баштових фільтрів, рукавів, мішків, карманів для фільтрації повітря, газів та інших видів фільтрувального обладнання).

У 2012 році нами розпочато власне виробництво мішків на мікрони для фільтрації рідин, а також мішків, рукавів, карманів для фільтрації повітря/газів на території України.

Hefei Taihe Optoelectronic Technology CO., LTD (Китай) – виробник високоякісних сортувальних машин для сортування рису, пшона, зерен, льону, насіння соняшника, волоського горіха, фісташок, кешью, арахісу, горошку, кукурудзи та інших продуктів, а також для пластику, скла та мінералів. Дані машини характеризуються високою якістю як сортування, так і всіх комплектуючих, а вартість сортувальних машин TAIHO на порядок нижча від європейських аналогів.

Також ми пропонуємо роботи, що палетують і фасувальне обладнання виробництва Hefei Taihe Optoelectronic Technology CO., LTD (Китай)