Фотосепаратори TAIHO

Фотосепаратори TAIHO

Фотосепаратори TAIHO

Оптична сортувальна машина TAIHO

Пропонуємо фотосепаратори Taiho для високоефективного оптичного сортування за кольором (очищує продукцію від домішок на 99,99%) широкого спектру культур - амарант, арахіс, горох, гірчиця, волоський горіх, гречка, конюшина, гречана крупа, родзинки, картофель (соломка, кубики і т. д), кедровий горіх, конопля, кава, кукурудза, кунжут, льон, цибуля сушена (подрібнена), часник сушений часточками, люцерна, маш, мінерали, морква (соломка), нут, овес обрушений і необрушений, овсяна крупа, паприка, пегматит, пластик, соняшник, соняшник смугастий, соняшник (ядро), полба, просо, пшоняна крупа, пшениця, пшениця і ячмінь (суміш), ПЕТ-флекс (пластівці), ПЕТ-гранулят, ріпак, расторопша, рис індійський, рисова крупа, жито, рижик, сафлор, буряк, насіння різних культур (насіння рису, насіння буряка, насіння фацелії і т.д.), сіль, сорго, соя, скло, томат, квасоля біла, квасоля червона, фісташка, фундук, сочевиця, ячмінь,і багато інших матеріалів і продуктів (зміст у відсортованому продукті небажаних включень сягає менше 0,01%).

Фотосепаратор для очистки зерна

Фотосепаратори Taiho - це високотехнологічний продукт, для виготовлення якого використовуються комплектуючі від провідних світових виробників (з Японії, США та ЄС), що гарантує його безперебійну роботу та високу якість сортування. Наші клієнти підтверджують, що фотосепаратори Taiho – це найкраще рішення щодо співвідношення ціна та якість на ринку.

фотосепараторы Taiho

Купити фотосепаратор

Залежно від типу продукту та поставлених завдань сортування ми пропонуємо купити такі типи фотосепараторів:

  1. Канальні фотосепаратори з повнокольоровими камерами RGB, кількість лотків від 1 до 16, з можливістю автоматичного пересортування продукції;
  2. Канальні фотосепаратори з повнокольоровими RGB та NIR (інфрачервоними) камерами з кількістю лотків від 1 до 16, з можливістю автоматичного пересортування продукції;
  3. Стрічкові фотосепаратори з повнокольоровими камерами RGB з шириною стрічки від 300 до 1200мм.
  4. Стрічкові фотосепаратори з повнокольоровими камерами RGB та NIR (інфрачервоними) з шириною стрічки від 300 до 1200мм.

оптическая сортировочная машина TAIHO

Фотосепаратори Taiho мають низку міжнародних сертифікатів CE, ETL. Виробництво сертифіковано за міжнародними стандартами:

  • менеджмент якості згідно з ISO 9001, система екологічного управління - згідно з ISO 14001, менеджмент професійної безпеки відповідає OHSMS 18000. Taiho - це єдиний у Китаї виробник фотосепараторів, який отримав титул China Top Brand Of Crop Machine, володар двох золотих медалей 11 і 12 Міжнародних та масла.


Ми маємо великий досвід поставки фотосепараторів на території України для сортування широкого спектру сільськогосподарських культур, солі, корисних спотворених, скла, пластику і т.д. Залежно від поставлених завдань, ми гарантовано зможемо запропонувати оптимальне рішення. Просимо зв'язуватися з нами будь-яким зручним способом.

За наступними посиланнями Ви можете ознайомитись з відео-презентацією фотосепараторів та основними напрямками діяльності компанії TAIHO.

Фотосепаратор TAIHO є ідеальним рішенням для підприємств, які бажають отримати надійне, ефективне і високотехнологічне обладнання по демократичній ціні.