Приклади сортування тільки на RGB камерах

Приклади сортування тільки на RGB камерах

Приклади успішних рішень на фотосепараторах TAIHO з використанням тільки повнокольорових RGB відеокамер:

 

Сортування гречки

 

Сортування часнику

 

Сортування ріпаку

Розділення на темний і бордовий

cортировка рапса

 

На фотосепараторі TAIHO було вирішено таке завдання: відокремити пшеницю від ячменю. Засміченість приблизно 30%. Фотосепаратор TAIHO із цим завданням чудово впорався (дивіться фото), при цьому продуктивність на 1 лоток склала понад 1200 кг.

cортировка ячменя

cортировка пшеницы

Фотосепаратори TAIHO можуть сортувати не тільки сільгоспкультури, але також можуть використовуватись у нехарчовій промисловості, наприклад, для сортування пластику, скла. На фотографіях видно, як фотосепаратор TAIHO впорався із завданням відокремлення прозорого пластику від синього.

сортировка пластика прозрачного от синего

сортировка пластика прозрачного

сортировка пластика синего

 

Результат очистки гірчиці.

Крім стандартного завдання прибрати чорну домішку, було поставлено додаткове завдання прибрати пошкоджене та зіпсоване насіння. Результати лабораторного аналізу до сортування: вхідна засміченість - сміттєві домішки 0,2%, пошкоджене насіння 8,8%.

Продукт після сортування: засмічена домішка 0,0%, пошкоджене насіння 0,7% (ставилося завдання знизити до 2,0%).

сортировки горчицы

сортировки горчицы

Вище були представлені лише деякі приклади сортування. Для вибору оптимальної моделі фотосепаратора виходячи з поставлених завдань і продуктивності, а також для отримання професійної консультації просимо звертатися до наших менеджерів.