Запуск 8 лоткового фотосепаратора TAIHO для компанії Агро-Форте

05.08.2021

Інформація про запуск фотосепаратора Taiho була розміщена на головному інформаційному порталі агропромислового комплексу.

https://latifundist.com/novosti/56184-agro-forte-modernizirovala-moshchnosti-semenno--zavoda-na-hmelnitchine?fbclid=IwAR1ZX5hyXLwLmtCyAOcgllZICcpWr3DzWRnGsVExFV

Зазначається, що компанія Агро-Форте встановила фотосепаратор TAIHO на 8 лотків. Потужність заводу складає 18 тис. т за сезон.

Згідно з повідомленням, обладнання дає можливість виробляти ще якісніше насіння, адже здатне очистити продукцію від домішок на 99,99%, чого не можна досягти на повітряно-гратчастих сепараторах та вібростолі.

У компанії наголосили, що принцип роботи сепаратора простий: перед роботою фахівець фотографує окремо зразки якісного зерна та домішок і далі машина їх «відрізняє», відсіваючи зайве сміття.

«Навіть може відрізнити насіння пшениці, ячменю або жита, яке дуже схоже між собою. А, як відомо, особливо небезпечно механічне засмічення сортів, що важко відокремлюються домішками, які за розміром і формою не відрізняються від основного сорту (наприклад, домішки жита в пшениці, вівсюга та ячменю в вівсі, м'якої пшениці в твердій) і не відокремлюються на зерноочисних машинах» , - Підсумували в «Агро-Форті».